MIXtipp Ulubione Ciasta (polskim)

ebook: MIXtipp Ulubione Ciasta (polskim)

Sprache - Sonstige

Read this eBook for free with the readfy App!

About the eBook

Czy już MIXujesz?
Poczęstunek w biurze, urodziny dziecka, odwiedziny babci - i zawsze kusi jakieś ciasto! Jakie by było życie bez ciasta? Bezsensowne - zaspół MIXtipp jest w tym zgodny.
W tej książce przedstawiamy najlepsze przepisy naszej czarodziejki ciast Anny Lehmacher. Razem przetestowaliśmy i skosztowaliśmy każdy wypiek i za każdym razem byliśmy zachwyceni! A teraz chcemy się jej pasją podzielić. Obok znakomitych przepisów zamieściliśmy przydatne informacje o różnych rodzajach ciast - od ucieranych, przez biszkopt do ciasta drożdżowego. Porady jak z nimi postępować zagwarantują ci sukces. Na urodziny dziecka przygotuj tort z ciepłych lodów - to będzie hit! Wypróbuj pełen nostalgii czekoladowo-wiśniowy tort marzeń ze Szwarcwaldu i oczaruj twoją rodzinę! A koledzy z biura pokochają cię za szwajcarski tort marchewkowy!
I jak zwykle, wszystkie ciasta przygotujesz z pomocą Thermomix® TM5® i TM31®. Dzięki niemu, każde ciasto okaże się dziecinnie proste, a ty będziesz miała czas w spokoju zająć się polewą czy lukrem.
Życzymy przyjemnych chwil przy pieczeniu i zajadaniu się swoimi pysznościami!


About the Author

Anna Lehmacher jest wśród swoich krewnych i przyjaciół znana ze swych pomysłowych wypieków. I to nikogo nie dziwi, dzięki babci Anna już jako dziecko odkryła dla siebie pieczenie. Do tej pory próbowała już chyba wszystkiego – klasyczny sernik, nostalgiczne torty, czy nowoczesne interpretacje ciast – jednak nie ma dosyć i wciąż wymyśla coś nowego, łączy tradycję z nowoczesnością, robi własne poprawki w przepisach lub dopieszcza dekorację. Tak właśnie radość z pieczenia zmienia w sztukę!
W czasie studiów, w czasie kolejnej piekarskiej "sesji", Anna odkryła Thermomix®. Początkowo sceptyczna, zapałała entuzjazmem do urządzenia, dzięki któremu jej przyjaciółka z łatwością wyczarowywała każdy rodzaj ciasta. Babcina kolekcja przepisów została oczywiście jako pierwsza przetestowana i dostosowana do Thermomix®. I tak powstała fascynująca mieszanka przepisów tadycyjnych i zupełnie nowych.
W naszej edycji mixtipp "Ulubione ciasta" zapalony piekarz znajdzie duży wybór przepisów z kolekcji Anny, dla każdego i na każdy gust.
Czy początkujący czy profesjonalista z pomocą Thermomix® każdy wyczaruje swoje ciasta marzeń!

Product Details

Publisher: Edition Lempertz

Genre: Sprache - Sonstige

Language: pol

Size: 110 Pages

Filesize: 8.3 MB

ISBN: 9783960581840

Published: