MIXtipp Ulubione Dzemy (polskim)

ebook: MIXtipp Ulubione Dzemy (polskim)

Sprache - Sonstige

Read this eBook for free with the readfy App!

About the eBook

CZY JUŻ MIXUJESZ?
Dżem truskawkowo-rabarbarowy i śliwkowy mus, dżem brzoskwiniowy z mango czy konfitura z nektarynek – z tymi i wieloma innymi dżemami masz zagwarantowany wyśmienity
początek dnia!
W tej książce udowadniamy, że samodzielnie zrobione dżemy nie muszą ograniczać się do lata. Także w chłodne pory roku można, przy odrobinie fantazji, wyczarować wspaniałe przetwory
zachwycające przy każdym śniadaniu! W tej kolekcji znajdziesz takie niespodzianki jak dżem z miechunki, pastę pomarańczowomarchwiową czy dżem pomidorowy.
Andrea Tomiczek, wraz z zespołem MIXtipp, proponuje przetwory pochodzące ze starej rodzinnej kolekcji oraz własne egzotyczne pomysły i zachęca do samodzielnego wypróbowania.
Z różnorodnych składników i przypraw możesz przygotować całą gamę pysznych dżemów, począwszy od klasycznego dżemu truskawkowego, przez oryginalny dżem ziemniaczany – a przy tym
dzięki Thermomix®, wszystko ugotujesz w nie więcej niż 20 minut!
Wszystkie przepisy są dostosowane do TM5® i TM31®.
Robienie dżemów – pracochłonne i męczące zajęcie? To już przeszłość! Dzięki Thermomix® możemy szczerze przyznać:
robienie dżemów to wielka przyjemność!


About the Author

Andrea Tomicek już w dzieciństwie odkryła ile radości daje gotowanie i samodzielne przygotowywanie przetworów. Jej ulubionym miejscem była kuchnia babci – wtedy jeszcze z dużym węglowym piecem kuchennym, w którym zawsze palił się ogień i z wielkimi garnkami, w których zwykle coś bulgotało. Od zawsze chętnie pomagała przy wekowaniu jabłek, gruszek, ogórków, fasoli i truskawek. Jak i przy mieszaniu dżemów, które wtedy po przelaniu do słoików musiały być przypalone spirytusem i zamknięte celofanem i kawałkiem sznurka. To nie były jeszcze czasy pokrywek typu twist i cukru żelujcego.
Gdyby jej babcia, ze swoimi tradycyjnymi przepisami sięgającymi jeszcze czasów wojny, dostała Thermomix®, byłaby tą "diabelską maszyną" tak samo zachwycona jak Andrea. Wnuczka przejęła przepisy babci i z dużą dozą pasji, fantazji i pomysłowości dostosowała je do Thermomix®.
Andrea jest bardzo dumna ze swojej spiżarni, w której odkryć można każdą porę roku z bogactwem owoców, marynowanych wyrzyw, jadalnych kwiatów i liści; spiżarni, w której zamknięte są zapachy i przyprawy z całego świata i z bliskiego sąsiedztwa.
Życzymy czystej przyjemności z robienia własnych przetworów i z naszych przepisów!

Product Details

Publisher: Edition Lempertz

Genre: Sprache - Sonstige

Language: pol

Size: 110 Pages

Filesize: 8.9 MB

ISBN: 9783960581888

Published: