Intimo, Intenso & Inebriante: Opowiadania erotyczne na różne nastroje

eBook: Intimo, Intenso & Inebriante: Opowiadania erotyczne na różne nastroje

Sprache - Sonstige

Jetzt kostenlos lesen mit der readfy App!

Über das eBook

"Pierwszy raz, odkąd ten szalony pomysł zrodził się w mojej głowie, zaczęłam się denerwować. Gdy jechaliśmy na górę windą, zastanawiałam się, jak to wszystko będzie wyglądać. Czy najpierw napijemy się czegoś dla rozluźnienia atmosfery? Czy jednak od razu przejdziemy do rzeczy?
Szybko uzyskałam odpowiedź, bo gdy tylko zamknęły się za nami drzwi wielkiego apartamentu, mężczyzna chwycił mnie w pasie, unosząc do góry i przyszpilając do ściany. Instynktownie oplotłam go nogami w pasie, unosząc przy tym sukienkę i ukazując brak bielizny. Nieznajomy to zauważył i mrugnął z aprobatą, po czym wpił się w moje usta w namiętnym pocałunku. (...) Między udami poczułam zbierającą się wilgoć. Erik nigdy tak szybko nie doprowadził mnie do podniecenia..."
Po zdradzie narzeczonego Alice decyduje się zerwać zaręczyny. Aby poprawić sobie humor, wychodzi do znanego klubu, gdzie poznaje tajemniczego nieznajomego. Jak skończy się dla obojga ta noc? Czy Alice pozwoli sobie otworzyć się na nową relację? Kim okaże się nowo poznany mężczyzna?
("Nieznajomy", opowiadanie erotyczne ze zbioru "Intimo")
"Intimo, Intenso & Inebriante" to nowa seria wydawnictwa Lust, idealna na różne nastroje i okazje.
Jeśli jesteście w dołku i potrzebujecie pocieszenia, sięgnijcie po opowiadania z kolekcji "Intimo", który otuli Was ciepłem i zmysłowością.
Jeśli brakuje Wam adrenaliny i dreszczyku emocji, wybierzcie tom "Intenso", który zapewni Wam odpowiednią dawkę napięcia, pikanterii i mocnych wrażeń.
Jeśli zaś poszukujecie szczęścia i erotycznego spełnienia, idealne będą opowiadania z serii "Inebriante", dzięki którem osiągnięcie najwyższe szczyty przyjemności.

Wyruszcie razem z bohater(k)ami w podróż odsłaniającą różne – mniej lub bardziej mroczne – oblicza erotyzmu, zmysłowości i pożądania. Ten uniwersalny zbiór opowiadań, obejmujący opowiadania ze wszystkich trzech uprzednio wydanych kolekcji, to mocna propozycja na szerokie spektrum emocji!
Antologia zawiera następujące opowiadania:
Zakazane spojrzenia
Wbrew głosowi rozsądku
Bardzo upalne lato
Kochanek na pocieszenie
Słoneczne języki
Wykradziona mafii
Nauczyciel geografii
Nieznajomy
Świąteczne zakochanie
Wampir. Jesteśmy odpowiedzialni za to, co uratowaliśmy
Dla nieznanej publiczności
Plan Alfa
Egzamin poprawkowy
Greckie wakacje z teściową
Łowy
Robota do zrobienia
Niebezpieczne uzależnienie
Bez słowa
Pociąg
Sylwester: Kraina snów
Viola
Poliamoria w Paryżu
Maliwan
Parkingowy
Witaj w Kitty
Midsommar
Niezwykle ciepła zima w Montrealu
Bardzo upalne lato
Lokatorzy
Ostatni klient


Über den Autor

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki LUST: Katja Slonawski, Lisa Vild, Chrystelle LeRoy, Elena Lund, Camille Bech, Andrea Hansen, SheWolf, Victoria Październy, Nadia Drozd, M. J. Passion, Alice Hill, Ewa Maciejczuk, Annah Viki M., Alexi Lexi, Catrina Curant, B. A. Feder, Alessandra Red, Nina Nirali.

Produkt Details

Verlag: LUST

Genre: Sprache - Sonstige

Sprache: pol

Umfang: 365 Seiten

Größe: 589,9 KB

ISBN: 9788727102153

Veröffentlichung: