MIXtipp Przepisy na Przyjecia II (polskim)

eBook: MIXtipp Przepisy na Przyjecia II (polskim)

Sprache - Sonstige

Jetzt kostenlos lesen mit der readfy App!

Über das eBook

Czy już MIXujesz?
Wspólne oglądanie meczu, komunia dziecka, brunch, przyjęcie w ogrodzie, czy mikołajki – powód do organizacji przyjęcia zawsze się znajdzie. A czego z tej okazji najbardziej potrzeba, oprócz miłych ludzi i przyjemnego otoczenia? Oczywiście smakowitego jedzenia i pociągających zakąsek!
Nasza sałatka z kuskusem w piłkarski wieczór porwie nawet największego mruka, a mousse-au-chocolat z biszkopcikami uświetni nadchodzące mikołajki. Pastą wegetariańską na chlebie, czy imbirową lemoniadą w szklance – tymi przepisami oczarujesz swoich gości na każdym przyjęciu!
Nasza autorka Sabine Simon wie o czym pisze: sama zawsze organizuje swoje przyjęcia z pasją i dbałością o szczegóły. Nas także zaraziła zapałem do imprezowania – i właśnie dlatego zamieściliśmy w tej książce te jej przepisy, dzięki którym ma się ochotę na coś więcej, niż nudne wieczorne siedzenie na kanapie.
Wszystkie przepisy szybko da się przygotować w TM5® lub TM31®, tak aby móc spędzić jak najwięcej czasu z gośćmi. Wypróbuj nasze różnorodne potrawy i skomponuj własny optymalny zestaw dań i drinków!


Über den Autor

Sabine Simon
Bywały czasy, kiedy u Sabine Simon królowały gotowe potrawy, pizza dostarczana przez kuriera i regularnie produkty pewnej znanej amerykańskiej sieci fast food. Dopiero urlop w hotelu z wykwintną restauracją zainspirował ją do eksperymentów ze świeżymi składnikami i nowymi przepisami, do takiego gotowania, żeby jej samej i całej rodzinie jedzenie zawsze bardzo smakowało.
Smakować musi, jednak samo przygotowywanie dań nie musi i nie powinno być dla nikogo skomplikowane. I tak Sabine rozpoczęła upraszczanie przepisów. Mimo to, wtedy jeszcze odnosiła się
sceptycznie do Thermomix® Dopiero pomysł, żeby zautomatyzować "ciągłe mieszanie" zafascynował ją. Początkowo myślała jedynie o swoim ukochanym ryżu na mleku, jednak teraz mieszanie
i konrola temperatury ułatwia jej przygotowywanie takich dań jak: leciutkie ptysie, śmietankowa Panna Cotta, aromatyczne risotto, eleganckii sos holenderski… Nie ma już dnia, w którym Thermomix® może sobie spokojnie stać w kącie. Ten kto chce zorganizować przyjęcie dla przyjaciół, na pewno też nie chce spędzić całych dni w kuchni. Z myślą o tobie i twoich przyjaciołach Sabine Simon zebrała w tej książce nieskomplikowane przepisy wyrafi nowanych dań z prostych składników.
Udanej zabawy!
à propos: Sabine serdecznie wszystkich zaprasza do czytania swojego bloga: WWW(dot)organisation-mit-sabine(dot)de. Gdzie każdy znajdzie praktyczne porady jak optymalnie zorganizować sobie biuro i codzienne życie, jak i więcej przepisów na szybkie, zdrowe i pyszne dania.

Produkt Details

Verlag: Edition Lempertz

Genre: Sprache - Sonstige

Sprache: pol

Umfang: 110 Seiten

Größe: 9,0 MB

ISBN: 9783960581833

Veröffentlichung: