MIXtipp Kuchnia Srodziemnomorska (polskim)

eBook: MIXtipp Kuchnia Srodziemnomorska (polskim)

Sprache - Sonstige

Jetzt kostenlos lesen mit der readfy App!

Über das eBook

Czy już MIXujesz?
Kastylijska zupa krem, Vitello Tonnato, gyros Kefalonia czy królik po toskańsku – są tylko niektórymi śródziemnomorskimi smakowitymi specjałami, które Maria del Martin-Gonzalez, wieloletnia współpracownica hiszpańskiego magazynu "Cocina tu misma con Thermomix®" zamieściła w tym zbiorze.
Dzięki naszym przepisom, specjalnie przystosowanym do Thermomix® TM5® i TM31®, możesz szybko i bezstresowo przygotować wiele różnorodnych śródziemnomorskich potraw. W tej książce znajdziesz nie tylko ciekawe przekąski i zupy, ale też pyszne dania główne i wyrafinowane desery.
Poczuj w sobie śródziemnomorską duszę i ciesz się kulinarnymi odkryciami z Thermomix® i naszymi MIXtipps!


Über den Autor

Maria del Carmen Martin-Gonzalez pochodzi z Andaluzji. Wychowała się w rodzinie namiętnie korzystającej z Thermomix® – od swojej matki nauczyła się tradycyjnej kuchni hiszpańskiej, a u swojej ciotki Eloisy poznawała różne funkcje i zalety stosowania Thermomix®.
Hiszpanie są najbardziej zapalonymi Thermokucharzami w Europie! Maria del Carmen wiele lat pracowała dla magazynu "Cocina tu misma con Thermomix®", gdzie przystosowywała hiszpańskie i międzynarodowe przepisy do urządzeń Thermomix®. Od wielu lat mieszka ze swoim mężem, dwójką dzieci, psem i TM31® w okolicy Bonn. Jednak swoją miłość do kuchni śródziemnomorskiej przywiozła ze sobą; pracuje w śródziemnomorskiej restauracji, gdzie oczywiście, gotuje się także z Thermomix®.
W tej książce zdradza nam nie tylko swoje ulubione przepisy, takie jak Churros lub Gambas al Ajillo, lecz także wiele praktycznych rad.

Produkt Details

Verlag: Edition Lempertz

Genre: Sprache - Sonstige

Sprache: pol

Umfang: 110 Seiten

Größe: 5,9 MB

ISBN: 9783960581857

Veröffentlichung: