Taniec we troje: 10 gorących opowiadań erotycznych

eBook: Taniec we troje: 10 gorących opowiadań erotycznych

Sprache - Sonstige

Jetzt kostenlos lesen mit der readfy App!

Über das eBook

"Rozkoszuje się tym, że wabi go i uwodzi na odległość. Pod jego spojrzeniem Elin staje się rozgrzana i mokra. To, że się jest pożądaną, oznacza posiadanie władzy, i właśnie w tym momencie to ona ma nad wszystkim kontrolę – nad swoim życiem i nad jego pożądaniem".
Elin bawi się w studenckim pubie, gdzie po raz pierwszy spotyka Rolanda. To prawdziwy dżentelmen, jest czarujący i do tego niesamowicie przystojny – ma wszystko, o czym zawsze marzyła. Jest tylko jeden problem – Elin ma już partnera. (Zawsze wierna, Lisa Vild)
Życie potrafi zaskakiwać i tworzyć niespodziewane scenariusze. Zdarza się, że spotykamy kogoś w nieodpowiednim miejscu i czasie, kto rozpala nasze zmysły i burzy poukładaną codzienność. A my nie zawsze jesteśmy na to gotowi czy gotowe albo – co gorsza – jesteśmy już w związku z kimś innym…
Czy warto wówczas zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę? A może nie zawsze trzeba uciekać się do tak radykalnych rozwiązań?
Przekonajcie się, jak bohaterowie i bohaterki zbioru poradzą sobie z tańcem we troje...
Spotkanie po latach 1
Spotkanie po latach 2
Masaż
Gwiazda porno
Zawsze wierna
Taniec we troje
Bądź online
Co teraz, Panie Jones?
Kocham Pana, Panie Jones
Myśliwy


Über den Autor

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki LUST: Malin Edholm, Lisa Vild, Elena Lund, Alicia Luz, Fabien Dumaître, Camille Bech, Veronica Must, SheWolf.

Produkt Details

Verlag: LUST

Genre: Sprache - Sonstige

Sprache: pol

Umfang: 260 Seiten

Größe: 463,3 KB

ISBN: 9788727094380

Veröffentlichung: