MIXtipp Ulubione Sosy (polskim)

eBook: MIXtipp Ulubione Sosy (polskim)

Sprache - Sonstige

Jetzt kostenlos lesen mit der readfy App!

Über das eBook

Czy już MIXujesz?
Koniec z gotowymi sosami! Od tego momentu możesz realizować swoje smakowe marzenia z Thermomix®!
Kuchenna królewska dyscyplina: sos – zmienia proste danie w rozkosz dla podniebienia, a codzienną potrawę w rarytas! Do tego każdy sos jest jedyny w swoim rodzaju – jeden doskonale dopełnia smak ryby, drugi smakuje najlepiej do mięsa. Warzywa i dziczyzna mają też swoich nieodłącznych towarzyszy, a desery oczywiście najlepiej smakują ze słodkimi sosami.
Zagubiłeś się w dżungli sosów? W takim razie najlepszą pomocą okaże się nasz zbiór-MIXtipp Ulubione sosy! Gabriele Schmidt i nasz zespół wprowadzi cię w świat tajemnic gotowania sosów. Począwszy od samodzielnie wykonanych podstawowych wywarów, przejdziemy do klasycznego beszamelu i włoskiego sosu pomidorowego, aż do wspaniałego sosu czekoladowego: czeka na ciebie ponad 40 przepisów, dzięki którym przy wytrwałej pomocy TM5® lub TM31®, szybko udoskonalisz dania rybne, mięsne, warzywa czy dziczyznę! Przy tym nasze porady i wskazówki pomogą ci znaleźć sos idealnie pasujący do twoich dań!


Über den Autor

Gabriele Schmidt od zawsze kochała gotowanie i dosyć wcześnie odkryła walory Thermomix®. Mieszka w końcu w jednym domu z wielopokoleniową rodziną, co oznacza, że każdego dnia
musi zaspokoić różne gusta i dopasować się do indywidualnych upodobań członków rodziny. Dla córki gotuje codziennie warzywa, mąż kocha mięsne potrawy, syn nie obejdzie się bez pikantnych przypraw, a jej rodzice najbardziej lubią klasyczne dania.
Dzięki Thermomixowi® nie sprawia to Gabrieli większych kłopotów, z całą rodziną chętnie eksperymentuje ze zdrową kuchnią. A gdy ktoś zgłodnieje, przy pomocy Thermomix®
szybko wyczaruje pyszną przekąskę. Rodzina Gabrieli w jednym jest zgodna: wszyscy najbardziej cenią jej różnorodne i przepyszne sosy. Gabriele uwielbia próbować nowe sosy, przerabiać te klasyczne lub wymyślać własne z ulubionymi przyprawami i zawsze znajdzie odpowiedni sos: czy to do warzyw, mięsa czy ryb.
Gabriele jest nie tylko członkiem zespołu wydawnictwa Lempertz od 16-tu lat, jest też pierwszorzędnym Thermomixowym® kucharzem, który wraz z zepołem Mixtipp wyjątkowo chętnie sprawdza nowe smaki i testuje nowe kolekcje przepisów do następnych kucharskich książek.

Produkt Details

Verlag: Edition Lempertz

Genre: Sprache - Sonstige

Sprache: pol

Umfang: 110 Seiten

Größe: 6,8 MB

ISBN: 9783960582250

Veröffentlichung: