Chvilka erotiky: více než 9 hodin erotických povídek

eBook: Chvilka erotiky: více než 9 hodin erotických povídek

Sprache - Sonstige

Jetzt kostenlos lesen mit der readfy App!

Über das eBook

"Poslední chod je zmrzlina. Celý dezert na talíř nádherně naaranžoval, ale místo, abych mu ho pochválila, zabořím ukazováček do zmrzliny. Otočím se na něj a zadívám se mu do očí. Přitom prst strčím do úst. Pootevřu je a pozoruji, jak sleduje zmrzlinu. Rty obemknu svůj prst a hlasitě ho saji."
Každý večer se Anna vrací z práce do prázdného bytu, ale právě tam jí připadá, že opravdu žije. Sleduje pohyby mladého sexy šéfkuchaře ve své oblíbené reality show. Je zabraná do toho, jak s nesmírnou pozorností a něhou hněte těsto a vaří pokrmy. Říká si, jestli by takto opečoval i jí. Představuje si jeho prsty ve svých kalhotkách. Když se s ním jednoho dne setká ve skutečném životě, vynaloží vše na to, aby ho svedla...
Život mívá tisíce chutí, ten jejich je rozhodně plný pikanterie a sladkostí. Začíná jemným a šťavnatým ananasem, pokračuje bohatým a intenzivním tapas a končí okouzlující a magickou chuti rtěnky na jazýčku. A po tom všem čeká dlouho očekávaný dezert, konzumován společně ve dvoje, nebo dokonce ve větší skupině.
Přesvědčte se sami, jak bohatý a lahodný muže být život.
Tato sbírka zahrnuje následující povídky:
Eskort pro ženy
Najez se se mnou
Hra s panem X
Španělské léto
Nymfa a fauni
Údržbář bazénu
Nový přítel
Údržbář
Pirátka Jenny
Na milost mému pánovi
Sex v autě
Červený diamant
Muž feminista
Narozeninové překvapení
Doktor nemrava
Moje fantazie o únosu
Vzpomínky na tebe
Posedlá Owenem Grayem
Voyeur
Tinder taxi
Tato sbírka povídek byla vydána ve spolupráci se švédskou filmovou producentkou Erikou Lust. Jejím záměrem je zobrazit lidskou přirozenost a různorodost prostřednictvím příběhů vášně, intimity, chtíče a lásky ve splynutí poutavých příběhů a erotiky.


Über den Autor

Zahrnuté ve sbírce povídky zůstaly napsány následujícími autory a autorky LUST: Linda Gundersen, Sarah Skov, Olrik, Anita Bang, Andrea Hansen, Marianne Sophia Wise, Reiner Larsen Wiese, Cecilie Rosdahl, Lea Lind

Produkt Details

Verlag: LUST

Genre: Sprache - Sonstige

Sprache: cze

Umfang: 290 Seiten

Größe: 360,3 KB

ISBN: 9788728552353

Veröffentlichung: