Przebudzenie seksualne

eBook: Przebudzenie seksualne

Erotik

Jetzt kostenlos lesen mit der readfy App!

Über das eBook

Raz w miesiącu, w piątek wieczorem, przez całą sobotę i większość niedzieli, zawsze był to dziwny czas w domu, w którym dorastałem. W te weekendy moja starsza siostra, ja i mój młodszy brat zostaliśmy dosłownie wygnani z naszego własnego domu. Wiedziałem tylko, że muszę rozbić obóz u dziadków lub zostać z dziewczynami. Nigdy nie miałem nic przeciwko temu, bo to był mój czas wolności. Moi dziadkowie nie wyznaczyli godziny policyjnej i pozwolili mi prowadzić swoje samochody, a rodzice mojej dziewczyny zazwyczaj wyjeżdżali na weekend. (To zawsze mnie zaciekawiało.) Miły układ dla mnie, bo przez resztę czasu moi rodzice byli naprawdę surowi i zawsze mieli nas na oku.

Mieszkamy na przedmieściach Maryland, na obrzeżach Waszyngtonu. Oprócz mojej mamy i taty, mieszka tam ich trójka dzieci, Katrina, Karmen i Karlos. Jestem Karmen. Podczas gdy nasze sąsiedztwo można określić jako zamożne, moi rodzice zawsze utrzymywali mnie i moje rodzeństwo bardzo głęboko zakorzenione. Moi rodzice są małżeństwem od około 19 lat. Poznali się podczas studiów na Georgetown University. Mój ojciec urodził się i wychował w Waszyngtonie.

Jego matka była w połowie Seminole i w połowie czarna. Nie znał swojego ojca, po prostu wiedział, że jest białym człowiekiem, który często był w Waszyngtonie w interesach. Moja matka jest Filipinką i przyjechała do Stanów z matką jako nastolatka. Dorastała poza DC w Arlington w Virginii. Obie pracowały dla Departamentu Stanu i uzyskały wysokie poświadczenia bezpieczeństwa oraz wysokie stanowiska kierownicze. Moja najstarsza siostra jest właściwie moją przyrodnią siostrą. Mój ojciec był szalony w liceum i miał córkę zanim skończył 18 lat. Przyszła do nas, gdy miała 14 lat, a ja miałem 9 lat. Mój młodszy brat ma 14 lat i zaczął jeść swój dziki owies, tak jak jego ojciec, gdy był w liceum.


Über den Autor

Drodzy czytelnicy, Dziękuję za kupno mojej książki. Przebudzenie seksualne to erotyczne opowiadanie. Ale teraz dla mojej prawdziwej osoby. Nazywam się Tricia Williams. Urodziłem się w Atlancie, Georgia, w 1992 roku. Od dzieciństwa pisałem wszelkiego rodzaju opowiadania. Im byłem starszy, tym silniejsze było moje pragnienie pisania opowiadań erotycznych. I to jest to, co teraz robię.

Produkt Details

Verlag: neobooks

Genre: Erotik

Sprache: German

Umfang: 123 Seiten

Größe: 251,3 KB

ISBN: 9783752906158

Veröffentlichung: